FIRMA


Firma P.P.H.U "LUMAX" Łukasz Spaczyński znajduję się w miejscowości Krzepice w województwie śląskim. Działamy w branży stolarki aluminiowej od roku 2005, jednak nasi pracownicy z aluminium związani są od dłuższego czasu. Kadra firmy to mieszanka pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych zdolnych i przebojowych. Przedmiotem działalności naszej firmy jest szeroko pojęta produkcja i montaż elementów ze szkła i aluminium.

Do produkcji wykorzystujemy w zależności od życzenia klienta profile firm: YAWAL, ALUPROF, ALUMIL i inne.

Firma posiada certyfikaty do produkcji stolarki przeciwpożarowej EI 15, EI 30 i EI 60, wraz z dymoszczelnością, oraz Zakładowy System Kontroli Produkcji, co jest gwarantem wysokiej jakości fabrykowanych konstrukcji.

Współpracujemy z wieloma znanymi firmami budowlanymi na obszarze całej Polski by wymienić tylko: POLBAU, DOMBUD, STRABAG, SKANSKA, ENERGOPOL Trade Opole, ENERGOMONTAŻ , Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, POL-REM, MONOLIT, EFEKT, KROMAR.
 
Uczestniczyliśmy w szeregu interesujących inwestycji, które mogą stanowić wizytówkę naszej firmy: Teatr Lalki i Aktora w Opolu, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Centrum Kultury w Pawłowicach, Przedszkole w Żarkach-Letnisko, Centrum Terapii Nerwic w Mosznej, Dom Kultury w Ozimku, Hotel Focus w Chorzowie, Prokuratura Rejonowa w Częstochowie, Salwator City w Krakowie, Valley Golf Village w Paczółtowicach, Osiedle Książęce w Katowicach-Ligocie, Palmiarnia Miejska w Gliwicach, Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, STOP SHOP Legnica, LIEBHERR Ruda Śląska, Inkubator Technologiczny w Krakowie, ZUWP Zwięczyca. Posiadamy również odpowiednie doświadczenie przy budowie wielkopowierzchniowych pawilonów handlowych: Biedronka, Inter i Bricomarche. Braliśmy udział w budowie wielu hal sportowych: Straszów, Brzeg, Przystajń, Gliwice, magazynowych: HUMAX i TOSEN w Bełchatowie, SOME i CEF w Kleszczowie, MAGSPED w Łodzi, Centrum Logistyczne Biedronka w Sieradzu, remontowaliśmy wspólnie szkoły w Żarkach, Przystajni, Radłowie, Lubszy, Zawadzkiem i Kędzierzynie-Koźlu.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.